Home / Nasıl Yapılır / Facebook e-posta adresi değiştirme

Facebook e-posta adresi değiştirme

Facebook’u kullanmayıp ayrıntılarını bilmeyen az kişi vardır sanırım onlar için bu haberi yapıyoruz.Facebook e-posta adresi nasıl değiştirilir? Ne önemi vardır? Hepsini bu haberde bulabileceksiniz.

Öncelikle Facebook’a üye olup oturum açmış durumda bulunduğunuzu varsayıyorum.Şimdi facebook diğer platformlar gibi üyeliğinizi belirtmek için sizden bir elektronik posta adresi istemektedir.Bu e-posta adresine gerektiğinde şifrenizi, veya arkadaşlarınızın sizin paylaşımlarınızı beğendiğini belirtmek için kullanmaktadır.

O yüzden facebook’a kayıtlı olduğunuz e-posta adresiniz hesabınızın güvenliği açısından önem taşımaktadır.

Şimdi facebook’ta oturum açmış olduğunu varsayarak.
Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan Ayarlar kısmına tıklıyoruz.Burdan hesap ayarları bölümüne geliyoruz.Sonra karşımıza farklı menüler açılıyor örneğin ; gizlilik, güvenlik vb şeyler.

Biz burdan Genel sekmesini seçip e-posta adresi kısmının karşısında bulunan Düzenle yazısına veya resmine tıklayacağız.Sonra karşınıza şuan ki tanımlı e posta adresi gelecektir burdan farklı e posta adresi ekle seçeneğine tıklayıp e posta adresinizi facebook uygulamasından değiştirmiş güvenliğinizi kontrol altına almış olacaksınız.

Facebook e-posta adresini nasıl değiştirilir

About

Check Also

Bilgisayarda Silinenleri Geri Getirme

Bilgisayarda, geri dönüşüm kutusundan, flash diskten, hafıza kartından silinen mesajları ve dosyaları geri getirme işlemini …

One comment

  1. A pllaeingsy rational answer. Good to hear from you.

Bir cevap yazın