Home / Nasıl Yapılır / Facebook Sayfa Beğeni Hilesi

Facebook Sayfa Beğeni Hilesi

Facebook sayfanız için beğeni kazanmak istiyorsanız çeşitli siteler üzerinden beğeni kazanabilirsiniz. Yeni açtığınız bir sayfanın beğenisi ile sorunlarınız varsa bu siteler üzerinden çeşitli işlemler ile sayfa beğenisini artırmanız mümkün, Organik beğeni sayfanız için daha faydalı olacaktır, bu işlem ile organik beğeni söz konusu değildir fakat beğeni kazanmak isteyenler için kolay bir yöntem. Dikkat edilmesi gerekenler ise sayfanız için bu işlemi çok fazla uygulamayın facebook spam olarak görebilir.

Beğenini Kazanmak İçin Siteler
http://likeal.com/
http://begendirici.com/
http://begendirmesitesi.tk/
http://beggen.com/

Bu siteler üzerinde beğeni kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken işlemler site üzerinden belirtilmiştir gereken işlemleri uygulamanız yeterli olacaktır. Örnek olarak www.likeall.org sitesinde bu işlem nasıl yapıldığını görelim.

Öncelikle Bu Siteye Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Ol Kısmındaki E Mail, Şifre Ve Doğrulama Kodunu Doldurun. Giriş Bölümden Email Ve Şifrenizi Girin. Karşınıza Mail Adresinize Gönderilen Aktivasyon Kodunu İsteyecektir.

Bu Kısımda Kredi Kazanmamızı İstiyor.  Page Likes İle Kredi Kazanabilirsiniz.

Bu Bölümde Beğeni Yaparak Kredi Kazanacaksınız. Örnek Olarak 12345 Yazan Yerdeki Like Butonuna Tıklarsanız 10 Kredi Kazanabilirsiniz.

Burada Sitenizi Ekleyebilirsiniz. Kazandığınız Kredileri Kullanabilirsiniz Artık.

Kategori Kısmında Beğeni Yapmak İstediğiniz Hesabınızı Seçin. İçerisinde Bulunan Facebook Likes, Facebook Post Like, Facebook Share, Facebook Subscribers, Twitter Followers, Twitter Retweets, Twitter Favorites, Twitter Tweets, Google +1, Instagram Followers, Instagram Likes, Linkedin, Web Site Hits, Youtube Views, Youtube Subscribe, Youtube Like, Pinterest Followers, Pinterest Likes, Pinterest Repins, AskFm Like, MySpace Friends.

About

Check Also

Laptop’da Ses Yükseltme

Laptop’da sesi nasıl yükseltebilirim? Laptobumda ses çok az çıkıyor arttırmak için napabilirim? Laptoplarda oluşan kısık …

Bir cevap yazın