Home / İnternet / Facebook’tan Kazanç Sağlanabilecek

Facebook’tan Kazanç Sağlanabilecek

Facebook’tan yep yeni bir Güncelleme ile karşınızda

Facebook Video Platformunda büyük bir yeniliği gitti ve artık Kullanıcılarına yüklediği videolardan Para Kazanma imkanı sunmaya hazırlanıyor.
Otomatik oynatma özelliği ile bünyesinde ki videoların izlenmesini arttıran Facebook bünyesinde ki videonun sahiplerine de gelir sağlayabilecek.

Facebook için Telif hakkı kanunun önemi son derece büyük.Yüklenen videoların, videoların sahiplerine bildirim ile yüklendiğini belirtebilecek bir algoritma geliştiren Facebook, böylece kendisine ait olmayan videolardan gelir sağlamak isteyenleri devre dışı bırakmış olacak.

Videoların sahibi büyük yapım şirketleri isterlerse Facebook ile iletişime geçerek Videolarının hiç kimse tarafından yüklenmesine izin verilmeyecek şekilde engel koydurtma hakkına sahip olacak.Facebook Video Paylaşım konusunda büyük çalışmalar yapıp tahminimizce en kısa sürede bu projeyi aktif edeceğini düşünmekteyiz.

Detayları bilgi sahibi oldukça paylaşacağız…

About Atalan Atalan

Check Also

Bilgisayar Oyunları Zararlı Mı ?

Fransız bilim adamlarının yaptığı açıklamada özellikle çocukları kapsayan ekranların bilgisayarların onların hayatını nasıl etkilediğine dikkat …

One comment

  1. Your post has litfed the level of debate

Bir cevap yazın