Home / Teknoloji / Galaxy S8 ‘ deki problemlere Güncelleme

Galaxy S8 ‘ deki problemlere Güncelleme

Samsung şirketi Galaxy S8 için ekranında çıkan problemleri kabul etti ve düzeltmek için güncelleme yapacağını açıkladı.

Güney Kore de satılan Galaxy S8 lerin ekranında çıkan kırmızı renk lekesi kullanıcılar tarafından yoğun şikayete tutuldu.Samsung bunun donanımdan değil yazılım ile ilgili bir problem olduğunu söyleyip ilginç bir şekilde yeni bir güncelleme yapıp bu problemi çözeceklerini de kesinlikle iddia etti.

Samsung Şirketi bu konuda kesinlikle üretim hatası olduğunu kabul etmeyip problemin yazılımsal olduğunu savunuyor o yüzden Galaxy S8 lerin satışında kullanıcının rahatlıkla satın alabileceğini belirtiyor.Bu konuda en kısa zamanda İlgili resimyeni bir güncelleme yayınlayacaklarını duyuran şirket şimdi yeni güncelleme için çalışıyor.

Samsung yine de yayınladığı Güncellemede Kırmızı Renk hatasını çözemez ise telefonları ücretsiz iade alacaklarını açıkladı.Her ne kadar bu açıklamalar insanı düşündürse de Samsung Problemin ekranındaki kırmızı renk hatasının yeni yapılan güncelleme ile kırmızı renginin genişletilmesi ile çözüleceğini savunuyor.Bu yüzden bu sorunu 0 a indireceklerini iddia eden bir güncellemeyi önümüzdeki hafta yani Mayıs Ayında yayınlayacaklarını duyurdular.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ? Benim aklıma bu haberden gelen şu oldu Acaba Telefon üreticileri rekabete kapılıp bir an önce hızlı ve çok telefon üreteyim diye rehavete kapılıp kaliteli telefon üretmeyi mi ikinci plana attılar ?
Çünkü gördüğüm kadarıyla her markanın her yıl yeni telefonu çıkmakta hemde çok yüksek paralara şuan ki örnek SAMSUNG GALAXY S8 – 4500 TL bu kadar pahalı telefonda böyle bir hata ile karşılaşmak insanı gerçekten üzer.

About

Check Also

Nasa, Uzayda Bile Çalışan Bilgisayar Yaptı

Güneş sisteminin en sıcak gezegenlerinden olan Venüs gezegeninde araştırma yapmak çok zordu.Ama Nasa bu sorunu …

2 comments

  1. I think this is one of the most imrtpoant info for me. And i’m glad reading your article. But want to remark on few general things, The site style is ideal, the articles is really nice : D. Good job, cheers

Bir cevap yazın