Home / Teknoloji / Galaxy S8 Yok Satıyor

Galaxy S8 Yok Satıyor

Samsung Galaxy S8’in bazı hatalarına rağmen stoklarda kalmayana kadar hızlı satış yaptığını açıkladı.

Note 7 Telefonlarının patlaması ile büyük bir hata yapan Samsung şirketi 2017 Yılına bu sefer mecazi anlamda bomba gibi girdi. Galaxy S8 ile ekran ve batarya işlerini daha farklı hale getiren Samsung bu sefer çok tutulan telefon yaptı ve şimdiden meyvelerini toplamaya başladı.

Söylenen dedikodulara göre Samsung şirketi Telefonun Stok durumunu beklenenden daha az planladı ve ona göre hareket etti.Çünkü Galaxy S8’in ön siparişleri 1 milyon adeti bulduğunda şirket malzemeleri toplayamadı ve ek zaman istedi.Bu Yüzden Samsung GALAXY S8 VE S8+ için 24 Nisan olan ön kayıt işini 30 Nisan’a ertelemek zorunda kaldı.

Samsung gecikme nedeni olarak da perakende mağazalarında renk ve model dengesizliğinden yakınıyor.Kullanıcılar ise yoğun talep olmasına rağmen neden Siyah Versiyonun az olduğunu şikayet ediyor !

Sipariş sıkıntısı dedikodulara göre sadece Güney Kore’de yaşanıyor.Dünyanın diğer ülkelerinden böyle bir bilgi elimize ulaşmış değil.

Teknoloji çılgınlığının bazı ülkelerde ön planda olduğunu varsayarsak böyle problemlerin ülkelerin arzlarına göre değişkenlik göstereceğini de söylememiz gerekir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Yorumlarınızı bu konu altında yapabilirsiniz..

About

Check Also

Nasa, Uzayda Bile Çalışan Bilgisayar Yaptı

Güneş sisteminin en sıcak gezegenlerinden olan Venüs gezegeninde araştırma yapmak çok zordu.Ama Nasa bu sorunu …

Bir cevap yazın