Home / Donanım / Galaxy S8+’ın Ekranı Çok Maliyetli

Galaxy S8+’ın Ekranı Çok Maliyetli

Samsung bu yıl piyasaya sunduğu ve büyük ilgi toplayan ürünü Galaxy S8 ve Galaxy S8+’nın ekran maliyetleri nerdeyse yeni bir telefon alacak kadar.

Galaxy S8+'ın Ekranını Kıranlar Ekran Değişimine Bir Telefon Parası Ödeyecek!

Samsung’un tasarım harikası ve diğer özellikleriyle yüksek donanımlı ürünü Galaxy S8 ve Galaxy S8+’nın  en güzel detaylarından biri de çerçevesiz bir Ekrana Sahip olması.

Nerdeyse herkesin beğendiği ekranın zarifliği ve şıklığı tabi ki bir maliyete sahip olacaktı.Bunca özellikden sonra Bu ekranın fiyatını düşünmeden edemiyoruz.

Bu konuyla ilgili yeni yapılan araştırmalara göre Galaxy S8+’nın ekranı sadece Samsung’a 250 euro işçiliği de eklersek bu fiyatın üzerine fiyat daha çok artıyor.

Yani Galaxy S8+’ın ekranını kırdığınız da cebinizden en az 1500 tl ödemek durumunda kalacaksınız gibi gözüküyor.

Bu haberden sonra varsa Galaxy S8 veya Galaxy S8+’nız daha dikkatli olursunuz umarım asgari ücretin 1400 tl olduğu bir ülkede dikkatsiz davranıp 1500 tlyi ekranı değiştirmek için vermemenizi dilerim 🙂

About

Check Also

Bilgisayarımı Hızlandırmak İstiyorum

Bilgisayarımı Hızlandırmak İstiyorum. Şunu belirtmek istiyorum bilgisayarlarımızın yavaşlığı donanımdan kaynaklanmıyorsa kullanıcıdan kaynaklanan sorundur yavaşlık.Evet donanım …

One comment

  1. Superior thinking denrtstoamed above. Thanks!

Bir cevap yazın