Home / İnternet / instagram hesabını geri alma ve dondurulan hesabı geri açmak

instagram hesabını geri alma ve dondurulan hesabı geri açmak

Hesabımı yanlışıkla kapattım, ya da instagram hesabımı yanlış sebepler yüzünden kapattı hatalarına çözüm bulacağız bu haberimizde.

instagram hesabınız donduruldu ya da dondurdunuz ama açmaya çalıştığınız da böyle bir kullanıcı yok diye hatayla karşılaşıyorsanız, veya hesabınız kuralları ihlal ettiği için kapatıldı, birileri haksız yere şikayet etti instagram hesabınızı kapattı itiraz etmek istiyorsanız vereceğim linke yapmak istediğiniz işlemi yazarak instagram yetkililerinden yardım isteyebilirsiniz.

Sizden istenilen kimlik doğrulaması işleminden sonra eğer ki gerçekten kuralları ihlal etmemişseniz veya bir hata yapıp dondurmuşsanız kimlik doğrulama işleminden sonra instagram hesabınızı yetkililer size tekrar teslim edecektir.

https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

Yanlışlıkla kapatılan instagram hesabını geri alma
dondurulan hesabı açmak

Hesabınızın şirket mi yoksa bireysel mi sorusuna lütfen doğru cevap veriniz.İnstagramda sahte takipçi veya sahte beğeni yapıp ihlal ettiğiniz kurallar yok ise bunlardan bazıları örneğin , spam paylaşımlar, pornografik paylaşımlar, terörü öven, terörün reklamını yapan paylaşımlar hariç yetkililere durumu anlatıp hesabınıza kavuşabilirsiniz.

Unutmayın formu dikkatli doldurmanız sizin en kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.

About

Check Also

Bilgisayar Devri Kapanıyor Mu ?

Yeni yapılan araştırmalara göre bilgisayarlarda satışların düşüşte olduğunu söylemiştim.Bir önceki konuda bu konu hakkında daha …

One comment

  1. Well I guess I don’t have to spend the weekend fiirgung this one out!

Bir cevap yazın