Home / Android Haberleri / Samsung Galaxy S8 için İndirim Yaptı

Samsung Galaxy S8 için İndirim Yaptı

Samsung şirketi, Türkiye’de satışa sunduğu ve bu yıl çok konuşulan meşhur telefonu Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için fiyat konusunda indirime gitti.

Daha önce Galaxy S8’in fiyatının 4.400 Tl olduğunu açıklamıştı Samsung Şirketi Galaxy S8+ ‘nın da 5.000 Tlden satılacağını duymuştuk.Ancak bu fiyatlar üzerine Samsung’a şikayetler yağdı ve Galaxy S8’in özelliklerinden çok fiyatı gündem olmuştu.Böyle olunca Samsung şirketi müşterilerin şikayetlerini değerlendirdi ve

Galaxy S8’ için fiyatı 4.400 tlden – 4.000 tlye
Galaxy S8+ İçin fiyatı 5.000 Tlden – 4.500 Tlye düşürdü !
Biraz makul seviyelere çekilen fiyatlar için aslında yine de şikayetler bulunmakta.Bundan önce yayınladığımız bir haber de Samsung Şirketinin 4.000 Tllik telefon için üretim maliyetinin 1.000 Tl olduğundan bahsetmiştik.

Samsung Galaxy S8 Maliyeti

Özelliklerini nerdeyse tüm kullanıcıların beğendiği telefonun bu fiyat seviyeleri ile daha çok beğenileceğini düşünüyorum.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konunun altına yorum atabilirsiniz..

About

Check Also

Samsung Ucuz Atlattı

Samsung şirketi geçtiğimiz günlerde yaptığı Galaxy S8 model telefonunda yer alan kırmızı renk patlamasını yaptığı …

One comment

  1. Poxa, que pena que não ganhei! Também não tenho muita sorte em sorteios, mas sou brasileira e não desisto nunca, quem sabe da próxima, kkk. Parabéns Cam,larenina de sorte,acho que você vai gostar do produto.

Bir cevap yazın