Home / Android Haberleri / Samsung Galaxy S8 Maliyeti

Samsung Galaxy S8 Maliyeti

Bu yıl ki üretilen Galaxy S serisi diğerlerine göre biraz daha pahalı bir fiyat ile Türkiye’ye giriş yaptı. (4500 TL) Peki bu kadar yüksek fiyatlara satılan bu telefonun Samsung şirketine maliyeti ne kadar ? Kaç dolar harcıyor bu telefona ?

Galaxy s8 ve Galaxy s8+ telefonları tüm dünyada satışa çıktı.Ve diğerlerine göre daha pahalı ve özelliklere sahip olan SAMSUNG’A bu telefonun maliyeti ne kadar ?

Bir araştırma şirketinin açıklamasına göre Galaxy S8 Modelinin üretimi samsunga sadece 310 Dolar.Yani aşağı yukarı – 1.000 Tl –

Önceki modelleriyle karşılaştırırsak aynı şirket Galaxy S7 nin Türkiye de – 2500 Tlye satılmakta olan telefonu hakkında 225 Dolar S7 Edge’nin ise 270 DOLAR olduğunu açıkladı. Bu fiyatlara bakıp satılan fiyatlarla kıyasladığımızda Samsung S8 gerçekten çok pahalı olduğunu söyleyebiliriz.Kesinlikle daha uygun fiyatlara satılmalıydı diye düşünüyorum.

Bu arada yine aynı şirketin araştırmasına göre Samsung S8 üretim maliyeti en pahalı olan telefon, ikinci sırada ise pek tutulmamasına rağmen Google Pixel XL geliyor.Bu fiyatları ve sıralamayı önümüzdeki aylarda yayınlayacak olan İPHONE 8 bozabilir.Çünkü şirketin sayfasına atılan yorumlara göre iphone 8 in fiyatının 1.000 Doları bulacağı yönünde.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ? Yorum atın konuşalım bu konu hakkında.

About

Check Also

Samsung Galaxy S8 için İndirim Yaptı

Samsung şirketi, Türkiye’de satışa sunduğu ve bu yıl çok konuşulan meşhur telefonu Galaxy S8 ve …

Bir cevap yazın