Home / Android Haberleri / Samsung Galaxy S8 Parçalandı

Samsung Galaxy S8 Parçalandı

Samsung hepimizin bildiği mobil sektöründe çok tanınmış bir markadır.Bu aralar nerdeyse her yer de Samsung ve onun telefonlarını konuşan insanları görmek mümkün o kadar popüler ve hayattan bir marka.Ama şu aralar en en çok konuşulma sebebi yeni Amiral ürünü GALAXY S8 bu ürünün satışa sunulması yani kullanıcılarla tanıştırılması.

Samsung şirketi Galaxy S8 amiral gemisini kullanıcılarına teslim etmeye başladı.Bu teslimlerden sonra tabi ki çeşitli test videoları da telefonla birlikte karşımıza geldi. İşte o videolardan birini karşınıza sunuyoruz.

Samsung Galaxy S8’in herkes tarafından fiyatı dolayısıyla ve Note 7 batarya faciasını unutturmak adına çok kaliteli ve güzel yapacağını tahmin ediliyordu.Ancak bu videoları çeken kullanıcılar ne olursa olsun hiç bir telefona acımamakla birlikte en acımasız testlere sokuyorlar güzelim telefonları..

Almadan önce insanların hakkında fikir oluşssun diye dayanıklılık testi adlı videoları çeken kişiler çeşitli yöntemlerle bu telefonları parçalamaktadır. JerryRigEverything kullanıcısının yayınladığı bu video da Galaxy S8 ‘ e parçalama işlemini yaptı.

Sözü daha fazla uzatmadan bu videoyu sizle başbaşa bırakıyorum.İnternette bu tarz video yayınlayan çok youtube kullanıcısı var alacağınız telefonu önceden araştırmanızda tabi ki de fayda.Sonuçta yüksek paralar verip alacaksınız ani kararlar vermemekte fayda var.

VE İŞTE VİDEO ;

About

Check Also

Samsung Galaxy S8 için İndirim Yaptı

Samsung şirketi, Türkiye’de satışa sunduğu ve bu yıl çok konuşulan meşhur telefonu Galaxy S8 ve …

Bir cevap yazın