Home / Android Haberleri / Samsung, Galaxy S8’i Çin’de 6 GB Ramli yapıyor!

Samsung, Galaxy S8’i Çin’de 6 GB Ramli yapıyor!

Samsung şirketi meşhur telefonu Galaxy S8 için farklı bölgelerde farklı parçalar kullanmaya başladı.Normalde Galaxy S8’de kullanılan 4 Gb ram Çin için yeterli olmadı.Samsung şirketi Çin’e kıyak yaparak 6 GB Ramli telefon yaptı.

Geçtiğimiz günlerde paylaştığım haber de Galaxy S8 telefonunun satış rekorları kırdığını ve Samsung’un sipariş yetiştiremediğini söylemiştim.Hatta diğer bir haberde ise Galaxy S8 telefonunun Siyah renginin az bulunmasından çoğu kullanıcının şikayet ettiğininden de bahsetmiştim.Samsung şirketi telefon için yapılan geri dönüşleri dikkate almış olmalı ki siyah renk telefonun sayılarını arttırıp reklamını da görüntüleri yayınlayarak yaptığını görüyoruz.

Bir diğer bahsedilen konu da Samsung şirketinin Çin’den gelen talepler üzerine 6 Gb ramli modelini Çin’e özel yaptığı hakkında.

Samsung şirketi daha Galaxy s8 ve Galaxy S8+’nın tanıtımını yapmadan piyasaya görüntüleri sızmış hatta uzun süre konuşulmuştu.Şimdi satışları kırması, yeni yaptığı özelliklerin kullanıcılara teslim edilmesiyle bahsedilecek olan konuları da göz önüne alırsak, Samsung Şirketi 2017 yılında Galaxy s8 modelini çok konuşturacağa benziyor 🙂
Galaxy S8 kasa renkleri

İşte Samsung Galaxy S8 ‘in çok talep edilen Siyah renk modeli ; Galaxy S8 özellikleri

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bu konunun altına yazabilirsiniz.

About

Check Also

Samsung Galaxy S8 için İndirim Yaptı

Samsung şirketi, Türkiye’de satışa sunduğu ve bu yıl çok konuşulan meşhur telefonu Galaxy S8 ve …

Bir cevap yazın