Home / Android Haberleri / Samsung Galaxy S9 Yolda !

Samsung Galaxy S9 Yolda !

Samsung şirketi son telefon modeli olan Samsung Galaxy S8 in ardından hemen işe koyuldu.Galaxy S9 için ar-ge çalışmalarına başladı bile !

Samsung yeni telefon modeli Galaxy S8 in piyasaya sürülüp satılıp bitirilmesini beklemeden S9 için mühendislerini topladı.Samsung note 7 faicasından sonra kararlı bir şekilde bu yıl büyük atılımlar yapmayı hedeflemiş gibi gözüküyor.Daha Galaxy S8’in ön siparişlerini teslim ederken Galaxy S9 için çalışmalara başlaması çok iddialı olduğunu gösteriyor.Özellikle Apple’a karşı rekabet edebilmek için bu kadar hızlı davrandığını söyleyebiliriz.

Daha önce haberlerimizde bahsettiğimiz üzere Samsung çok iyi satışlar yapıyordu S8 modeli ile. Hatta sadece satışlarından bahsetmekle kalmayıp büyük atılımlar yaptığını özellikle hafıza konusunda devrimler yaptığını söylemiştik.Ama dün edinilen bilgiye göre şimdiden Samsung Galaxy S9 için çalışması gerçekten şok etkisi yarattı.

Mobil sektörde rekabet sandığımızdan daha çetin ve acımasız geçiyor olmalı ki Apple iphone 8 i yapmadan Samsung’dan karşı atak geldi.Hatta bu konuyla ilgili Apple şirketinden Samsung Galaxy S9 için ekran siparişi verdiği de gelen bilgilen arasında.

Fakat internette Galaxy S9’un parçalarını yayınlamasına daha çok zaman var gibi gözüküyor.
Ancak Galaxy S9 ‘ da 5.9 inc ekran veya 6.2 ekran kullanacağı tahmin edilen veriler arasında.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Bu konunun altına yorum yapabilirsiniz.

About

Check Also

Samsung Galaxy S8 için İndirim Yaptı

Samsung şirketi, Türkiye’de satışa sunduğu ve bu yıl çok konuşulan meşhur telefonu Galaxy S8 ve …

Bir cevap yazın