Home / İnternet / Tinder’da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir?
Tinder'da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir?

Tinder’da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir?

Tinder’da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir?

Tinder, 2012 yılında tüm dünyada piyasaya çıkan ve ülkemizde de yaygın olarak kullanılan bir arkadaş bulma uygulamasıdır. Çoğu uygulamada olduğu gibi ücretli ve ücretsiz olmak üzere 2 versiyon olarak kullanıcıların beğenilerine sunulmuştur. Daha kısıtlı özellikleri sahip olan ücretsiz versiyonunda, dilediğiniz zaman ülke değiştiremiyorsunuz. Bu sebepten dolayı farklı coğrafyalarda yaşayan diğer kullanıcılarla arkadaşlık eşleşmeniz gerçekleşmiyor. Tinder, bulunduğunuz lokasyonu göz önünde bulundurarak, belirli km çapındaki kullanıcıları birbirleri arasında eşleştiren bir uygulama olduğu için ülke değiştirememeniz durumunda farklı insanlarla tanışma fırsatını yakalayamayacaksınız. Ancak telefonumuzda yapacağımız birkaç ayar değişikliğiyle ücretsiz versiyonlarda ülke değiştirmek mümkün.

Tinder’da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir?

İlk önce belirtmeliyim ki bu yöntem sadece Android sistemlerde işe yaramakta olup., ios ve Windows phone işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarda çalışmamaktadır. Telefonumuzda sırasıyla uygulayacağımız yöntemler şu şekildedir. İlk olarak telefonunuzun hakkında bölümüne gelip orada bulunan build number kısmına 7 defa bastıktan sonra geliştirici modu açılacaktır. Daha sonra işlemlerimize “Konum değiştirmeye izin ver” seçeneğini işaretleyerek işlemimize devam ediyoruz.

Bu aşamadan sonra telefonumuzda ekstradan konum değiştirme uygulaması bulunması gerek. Yoksa hemen indiriyoruz. Çalıştırdığız konum değiştirme uygulamasıyla seçtiğiniz herhangi bir ülkeyi, tinder otomatik olarak algılayacak ve o bölgede bulunan kişiler listelenecektir. Telefonunuzu tekrar kapatıp açtığınızda da yeniden konum belirlediğimizde farklı bölgelere geçiş yapabiliyorsunuz.

About Mehmet

Check Also

Donald Trump’tan Bilgisayarlar Güvenli Değil

Geçtiğimiz günlerde bir kutlama partisinin başında konuşma yapan Donald Trump çok ilginç iddialarda bulundu. Abd’nin …

One comment

Bir cevap yazın