Home / İnternet / Twitter Hesabı Dondurma – Silme

Twitter Hesabı Dondurma – Silme

Sosyal medyanın önde gelen uygulamalarından olan Twitter’ı ele alacağız bugün.Twitter’da hesaplarını silmek isteyenler için yardımcı olup hesaplarını kalıcı olarak silmeyi anlatacağız.

Ve bu anlatım güncel 2017 yılına uyarlanmış şekilde olacak, menüler ve anlattıklarımızı birebir görüp uygulayacaksınız.

Bunlardan ilk ve en önemli adımı Twitter hesabınıza giriş yapabilmeniz.Ve bu işlemleri uyguladıktan sonra kullanıcı adı ve şifre ile bile olsa bir daha o twitter hesabınıza giriş yapamayacak olmanızı unutmayın.(karmateknoloji.com sorumluluk kabul etmez :D)

twitter ile ilgili görsel sonucu

1.Adım : Hesaba giriş yaptıktan sonra anasayfada sağ üst köşede profil fotoğrafınızın üzerine tıklayarak ayarlar bölümüne giriş yapın.

2. Adım : Sonra karşınıza gelen menüde hesap bilgilerinizin en altında ”HESABIMI DEVRE DIŞI BIRAK” tıkladıktan sonra bu bir elveda mı ? Sorusunu göreceksiniz onun hemen altında da ”hesabımı devre dışı bırak” ile ”iptal” yazılarının olduğu iki seçenek göreceksiniz.Hesabı devre dışı bırak seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza hesabın 30 gün içerisinde tekrardan giriş yapmadığınız takdirde tamamen silineceği bilgisi verilir, ve 30 gün boyunca giriş yapmadığınız taktir dede Twitter sözünde durur ve hesabınızı siler 🙂

Twitter Hesabını Dondurma İşlemi : Bu da aynı sekme altında yer alıyor.İki seçenekten birisi zaten bu olmuş oluyor.Takıldığınız kısımları buraya yorum yaparak sorabilirsiniz itinayla cevaplayacağımızdan emin olun.

Takip ettiğiniz ve okuduğunuz için teşekkür ediyorum.Twitterdan sıkılanlar, çok vakit geçirip asosyal olup diğer işlerini yapamayanlar için Twitter Hesabını silme işlemini anlattık.

https://twitter.com/ ‘a bu linkten hızlıca gidebilirsiniz 🙂

About

Check Also

Donald Trump’tan Bilgisayarlar Güvenli Değil

Geçtiğimiz günlerde bir kutlama partisinin başında konuşma yapan Donald Trump çok ilginç iddialarda bulundu. Abd’nin …

One comment

  1. beleave it or not this site wont get you any cash i learned it the hard way . You Probably heard of this “Offline Netspace thing” (not in BLogging) . I know Blogging is not bad if you are a great writer but wont it be better if you make 10x , 20x or maybe 50x more ! i cant give you all info here , if you are interrested join me here NODO.YSBEADDCOM feel free to contact me

Bir cevap yazın