Home / Windows / Windows 10 Da Hazırda Beklet Nasıl Kapatılır?

Windows 10 Da Hazırda Beklet Nasıl Kapatılır?

Windows 10 Da Hazırda Beklet Nasıl Kapatılır?

Windows 10 da hazırda beklet tüm bilgisayarlarda çok hızlı bir şekilde açılmasını sağlamaya yaramaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Windows 10 da hazırda beklet nasıl kapatılır konusunda daha fazla ayrıntılı bir şekilde bilgi almak için sadece sitemize girip yazdığımız bilgileri okumanız yeterli olacaktır. Öncelik olarak Windows 10 da ayarlar menüsüne giriniz. Ayarlar açıldıktan sonra sistem olan ayarlara erişmelisiniz. Son açılan pencerede güç sekmesine basınız. Çıkacak olan pencerede ise ek ayarlara basınız. Çıkan seçeneklerde ise istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.

Bundan hiç şüpheniz olmasın. Açtığınız güç ayarlarından sonra sol kısmından sizlere bir pencere daha çıkacak ve bu sayede burada hibermate özelliği değiştirebilirsiniz. Hibermate ile hazırda bekletip kapatabilirsiniz. Hibermate adlı kutuyu kapatabilir ve burada bulunan linke tıklayarak ayarları değiştirebilirsiniz. Ama ilk önce bu işleme izin vermelisiniz. Bu sayede hızlı başlatılan kutucuğu kaldırmalısınız.

windows 10 hazırda bekletmeye geçiriliyor

Bu işlemden de çıkış yaparak bitirebilirsiniz. Ama bütün değişiklikleri yaptıktan sonra mutlaka bilgisayarınızı da kapatmalısınız. Tekrar hazırda beklet yapmak istiyorsanız yine aynı şekilde işlemleri yapmaya başlayınız. Sitemize girdiğiniz zaman insanların yazdıkları yorumları da okuyabilirsiniz. Hatta sizlerde burada sorular sorup yorum da yazabilirsiniz. Bununla birlikte sitemizde hazırda beklet nasıl kapatıldığı konusunda videoları da kesinlikle izleyiniz. Yazdığımız yazıları okuyarak daha da bilgilenecek ve daha da çabuk öğrenebileceksiniz. Sizlerde bilgisayar konusunda bilgi sahibi olmak isterseniz bekleriz.

About

Check Also

Microsoft Word’de Arka Plana Nasıl Resim Eklenir?

Microsoft Word’de Arka Plana Nasıl Resim Eklenir?   Bu programı gerek işte çalışanlar,gerek de okuldaki …

Bir cevap yazın