Home / Android Haberleri / Yerli Uygulama Dünyaya Yayılıyor

Yerli Uygulama Dünyaya Yayılıyor

Groop büyük bir atılım yaparak Dünya’ya açılıyor !

Sosyal medyada güncel konuları konuşturmak amacıyla açılan Groop aynı konuları konuşmak isteyen kişileri Gerçek Kimlikleriyle bir araya getiriyor ve bu özelliği ile dünya da bir ilk uygulama olarak ön plana çıkıyor.

Uygulama Yöneticilerin belirlediği gündem ve konularla birlikte de konu hakkında 12’şerli gruplar hakkında sohbet etme imkanı sunuyor.

groop ile ilgili görsel sonucu

6 Ay önce Kanada’da test edilen ve 2 aydır da Türk Kullanıcılara Açılan Groop yeni olduğu için geri dönüşler ve yorumlar ile yoluna yorumlarda yapılan eksikleri ve hataları düzelterek son hız devam ediyor.

Belirlediğiniz konularda farklı gerçek kişileri bir araya getirerek (onlarında aynı konuları belirlemiş olması özelliği ile) canlı sohbet etme imkanı sunuyor.Sistemdeki akıllı robotlar bu eşleştirmeleri çok gerçekçi ve alakalı yapıyor.

Groop’ta, test aşamasında ve yeni piyasaya çıkmış olmasına rağmen son iki ayında 10 milyonun üzerinde mesaj atıldı ve 15 dakikalık sohbetler sonunda 30 binden fazla kullanıcı artık günlük kullanıcı haline geldi.Türkiye den ise 530 bin kişinin uygulamayı indirdiği ve henüz pek bilinmemiş olmasına rağmen bu sayının iyi olduğunu ve ilerde kesinlikle artacağını söyleyebiliriz.

Yaz Aylarında Amerika Birleşik Devletleri – Kanada ve diğer bazı ülkelerin kullanımına açılacak olan Yerli Uygulama Groop  uygulamanın içinde en çok konuşulan konular arasında spor ve diziler oldu.

Uygulamanın %41 inin kadınlardan oluştuğu uygulama diğer edebiyat – sinema  konuları arasında da kendisine kullanıcı buldu. Bugüne kadar 1 milyon tl yatırım yaptığı bilinen yatırımcılar arasında Hakan Baş ve, Barend Van Den Brande bulunuyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Yorumlarınızı bu konunun altına yazabilirsiniz.

About

Check Also

Samsung Galaxy S8 için İndirim Yaptı

Samsung şirketi, Türkiye’de satışa sunduğu ve bu yıl çok konuşulan meşhur telefonu Galaxy S8 ve …

One comment

  1. Wonderful paintings! This is the type of info that are meant to be shared across the web. Shame on the seek engines for no longer poinitosing this post upper! Come on over and talk over with my site . Thank you =)

Bir cevap yazın